Zaměstnanci školy

Seznam pracovníků Základní školy Marie Curie-Sklodowské a mateřské školy Jáchymov, Husova 992, okres Karlovy Vary


                

 JMÉNO A PŘÍJMENÍ  FUNKCE  TELEFON  EMAIL

Mgr. Drahuše Nováková

Ředitelka  

 

Ing. Zuzana Kokyová

Zástupkyně ředitele, VP

   
Eva Smetanová Asistentka ředitele    
Vladimíra Danyová TU přípravné třídy    
       
Mgr. Jarmila Bochenková TU 1. třídy  

 

Mgr. Štěpánka Hronová TU 2. třídy    
Mgr. Marcela Málková TU 3. třídy     
Bc. Pavlína Šostková          TU 4. třídy     
Mgr. Erika Krnáčová        TU 5. třídy, VP    
Bc. Kateřina Kalvasová                  TU 6. třídy,Z, NJ, HV     
Bc. Aneta Kůsová                    TU 7. třídy ČJ, AJ    
p. Roman Kysilka                TU 8. třídy TV, AJ, VKO    
Mgr. Eva Fousová    TU 9. třídy ČJ, D, TV    
Ing. Michal Havlíček            PŘ, CH, F, ČSP, VZ    
Bc. Martin Koky                           IKT, správce IT, VKO, M, ČSP    
p. Lucie Slabá Asistentka pedagoga    
s. Kamila Žilčáková                 Asistentka pedagoga, Vychovatelka ŠK    
p. Petra Prokůpková                  VV, Asistentka pedagoga     
s. Denisa Červencová                          Asistentka pedagoga     
p. Blanka Josková                     Vychovatelka ŠD     
p. Marie Kodýtková                    Hospodářka ZŠ    
p. Roman Jágr                             Školník     
p. Lucie Hellmichová               Uklízečka    
p. Dana Svobodová                      Uklízečka     
p. Ivana Manlíková                        Vedoucí školní jídelny     
p. Lucie Dvořáková                       Kuchařka     
p. Jelena Glazkova                        Kuchařka     
p. Petra Fiedlerová, DiS. Zástupce pro MŠ  

 

p. Dagmar Rožánková                   Učitelka MŠ     
                  

 

   
p. Dominika Galová                       Učitelka MŠ     
p. Hana Kreisslová  Učitelka MŠ     
p. Michaela Moravcová                  Učitelka MŠ    
p. Michaela Vágnerová                   AP, administrativa    
p. Hana Šlahorková                       Kuchařka MŠ     
p. Monika Galová                     Uklízečka MŠ     

 

 

 

cheap nfl jerseys wholesale cheap nba jerseys cheap air max 90 sale nike free 2.0 nike air max 2014 cheap nfl jerseys discount nfl jerseys cheap mlb jerseys online wholesale nba jerseys cheap nba jerseys air max 2014 online shop cheap air max sale 2014 nhl jerseys sale cheap nba jersesy wholesale nba jerseys custom nfl jerseys cheap football jerseys cheap baseball jerseys sale cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys sale womens nike free nike free 5.0 womens shoes cheap nfl jerseys sale cheap nba jerseys wholesale discount nfl jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap mlb jerseys nfl jerseys wholesale cheap air max sale cheap nfl jerseys cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys authentic nfl jerseys cheap cheap nfl jerseys wholesale authentic cheap nfl jerseys buy nfl jerseys online 2014 cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys sale nfl football jerseys blog 2014 cheap nfl jerseys blog cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys buy cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys moncler jackets outlet buy moncler jackets online moncler outlet uk moncler men down jackets Moncler Ski Jackets Women Factory Price discount moncler jackets moncler women jackets buy cheap nfl jerseys nfl jerseys wholesale 2014 moncler jackets discount moncler jackets nfl jerseys store cheap nfl football jerseys wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys moncler jackets for man cheap moncler jackets sale chanel outlet online authentic chanel handbags moncler online store moncler kids jacket moncler outlet store moncler outlet usa authentic nfl jerseys cheap cheap nba jerseys cheap nhl jerseys air max 2014 sale chanel outlet store 2014 chanel bags outlet 2014 moncler jackets discount nfl jerseys cheap nba jerseys