Projektová příprava rozvojových projektů ve městě Jáchymov

Vážené dámy, Vážení pánové,

 

Dovolte nám, abychom Vás informovali o to, že naše škola byla zapojena do projektu „Projektová příprava rozvojových projektů ve městě Jáchymov“, reg. č. CZ.1.09/2.1.00/18.00454.

 

Obsahem projektu byla projektová příprava vybraných rozvojových investičních záměrů, které chce město Jáchymov v následujících letech zrealizovat. Celkem se jedná o sedm projektových záměrů:

 

1) Historická radnice v Jáchymově jako multifunkční společenské centrum

- Funkční, prostorová a provozní studie

- Projekt ke stavebnímu povolení

V říjnu 2013 započala rekonstrukce 1. nadzemního podlaží radnice. Akce by měla být dokončena do konce roku a rekonstruované místnosti budou sloužit jako výstavní a reprezentativní prostory radnice.

 

2) Zabránění sesuvu svahů, Sanace opěrných zdí v Jáchymově

- Projekt k územnímu rozhodnutí a stavebnímu povolení

Celkem se jednalo o 10 projektů, které řešily rekonstrukci nepevných zdí v různých částech Jáchymova. Z těchto 10 projektů byly za podpory OPŽP realizovány 3 projekty. Jedná se o opěrné stěny v ul. Na Svornosti, Prokopova a Dukelských hrdinů.

 

3) Multifunkční veřejné sportoviště Slovany

- Projekt k územnímu rozhodnutí a stavebnímu povolení

V roce 2012 byla ukončena výstavby multifunkčního sportoviště Slovany.

 

4) Muzeum latinské knihovny

- Funkční a prostorová studie

Projekt je připraven k realizaci.

 

5) Revitalizace Městského rybníka v Jáchymově

- Projekt k územnímu rozhodnutí a ke stavebnímu povolení

V listopadu 2013 bude podána žádost o dotaci z programu OPŽP. K realizaci by mělo dojít v roce 2014.

 

6) Projekt Dětského hřiště u kostela

 

 

www.nuts2severozapad.cz   www.europa.eu

cheap nfl jerseys wholesale cheap nba jerseys cheap air max 90 sale nike free 2.0 nike air max 2014 cheap nfl jerseys discount nfl jerseys cheap mlb jerseys online wholesale nba jerseys cheap nba jerseys air max 2014 online shop cheap air max sale 2014 nhl jerseys sale cheap nba jersesy wholesale nba jerseys custom nfl jerseys cheap football jerseys cheap baseball jerseys sale cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys sale womens nike free nike free 5.0 womens shoes cheap nfl jerseys sale cheap nba jerseys wholesale discount nfl jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap mlb jerseys nfl jerseys wholesale cheap air max sale cheap nfl jerseys cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys authentic nfl jerseys cheap cheap nfl jerseys wholesale authentic cheap nfl jerseys buy nfl jerseys online 2014 cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys sale nfl football jerseys blog 2014 cheap nfl jerseys blog cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys buy cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys moncler jackets outlet buy moncler jackets online moncler outlet uk moncler men down jackets Moncler Ski Jackets Women Factory Price discount moncler jackets moncler women jackets buy cheap nfl jerseys nfl jerseys wholesale 2014 moncler jackets discount moncler jackets nfl jerseys store cheap nfl football jerseys wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys moncler jackets for man cheap moncler jackets sale chanel outlet online authentic chanel handbags moncler online store moncler kids jacket moncler outlet store moncler outlet usa authentic nfl jerseys cheap cheap nba jerseys cheap nhl jerseys air max 2014 sale chanel outlet store 2014 chanel bags outlet 2014 moncler jackets discount nfl jerseys cheap nba jerseys