Projekt,, Vše pro zdraví a bezpečí,, - 26.4.2016

Projekt „Vše pro zdraví a bezpečí“ – 26. 4. 2016

Na základní škole M. C. Sklodowské v Jáchymově proběhl 26. dubna 2016 již 7. projektový den pod názvem „ Vše pro zdraví a bezpečí“ pro I. stupeň ZŠ. Tentokrát byl projekt zaměřen na cyklistiku a bezpečný pohyb na silnici.

Žáci byli rozděleni podle barev na čtyři pracovní skupiny.  První přednáška byla zaměřena na besedu o pravidlech v provozu na pozemních komunikacích, zásady bezpečné jízdy na jízdním kole, doplněné zábavnou formou testy na internetové tabuli. Koordinátorem BESIP byl pan Václav Brož.

Druhá přednáška se týkala také zásad bezpečné jízdy na kole, povinného vybavení kola, bezpečnostních pomůcek a dopravní výchovy, upozorňování na specifika rizikových míst v Jáchymově. Besedu vedl pan J. Budík z OO PČR v Jáchymově.

Třetí část projektu byla zaměřena na opakování dopravních značek, povídání o nejdůležitějších značkách, které musí správný cyklista znát a respektovat. Probíhala diskuse o tom, jak se má správný cyklista pohybovat na veřejné komunikaci.

Čtvrtá skupina pak vyráběla vlastní dopravní značky podle předlohy tak, aby každý žák uměl o své nakreslené dopravní značce krátce pohovořit. 3. a 4. skupinu vedly učitelky školy. Skupiny se během dopoledne na všech stanovištích prostřídaly.

Zapsala: Mgr. M. Málková

 

 

 

 

 

 

 

cheap nfl jerseys wholesale cheap nba jerseys cheap air max 90 sale nike free 2.0 nike air max 2014 cheap nfl jerseys discount nfl jerseys cheap mlb jerseys online wholesale nba jerseys cheap nba jerseys air max 2014 online shop cheap air max sale 2014 nhl jerseys sale cheap nba jersesy wholesale nba jerseys custom nfl jerseys cheap football jerseys cheap baseball jerseys sale cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys sale womens nike free nike free 5.0 womens shoes cheap nfl jerseys sale cheap nba jerseys wholesale discount nfl jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap mlb jerseys nfl jerseys wholesale cheap air max sale cheap nfl jerseys cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys authentic nfl jerseys cheap cheap nfl jerseys wholesale authentic cheap nfl jerseys buy nfl jerseys online 2014 cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys sale nfl football jerseys blog 2014 cheap nfl jerseys blog cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys buy cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys moncler jackets outlet buy moncler jackets online moncler outlet uk moncler men down jackets Moncler Ski Jackets Women Factory Price discount moncler jackets moncler women jackets buy cheap nfl jerseys nfl jerseys wholesale 2014 moncler jackets discount moncler jackets nfl jerseys store cheap nfl football jerseys wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys moncler jackets for man cheap moncler jackets sale chanel outlet online authentic chanel handbags moncler online store moncler kids jacket moncler outlet store moncler outlet usa authentic nfl jerseys cheap cheap nba jerseys cheap nhl jerseys air max 2014 sale chanel outlet store 2014 chanel bags outlet 2014 moncler jackets discount nfl jerseys cheap nba jerseys