Den Země

Den Země – ZŠ Jáchymov

 

Každý školní rok si na naší škole připomínáme Den Země, který připadá na 22. dubna. Při této příležitosti se vždy věnujeme ekologickým tématům a to i jinou formou. Snažíme se o různorodost a pestrost pojetí a tak každý rok je překvapení, co v rámci tohoto dne podnikneme. Letos jsme se zaměřili na třídění odpadu a ochranu životního prostředí.

Dopoledne bylo rozděleno na dvě části. V první části se žáci 1. a 2. stupně věnovali úklidu v okolí školy a také se zapojili do úklidu školní zahrady, která žákům slouží nejen ke zpestření výukových hodin. Musíme pochválit všechny žáky školy a především nesmíme zapomenout na nejmenší děti na naší škole, děti z přípravného ročníku, které se s radostí a elánem také zapojily.

V druhé části dopoledne se žáci rozdělili. Žáci první až čtvrté třídy měli připravené ekologické soutěže. Například třídili odpad do správných kontejnerů, skládali obrázky z PET víček a také malovali krásné obrázky. Děti z přípravné třídy také plnily různé zajímavé úkoly.

  Jelikož nám přálo počasí, mohli se žáci páté třídy a celého druhého stupně odebrat   se svými třídními učiteli  na  „ Mlýnskou stezku“. Zde se nám po celou dobu vytrvale věnoval a obohacoval nás svými zajímavými komentáři k této stezce p. Vladimír Kříž. Tímto bych mu ještě jednou chtěla poděkovatJ.

Co říci na závěr? Snad jen to, že se letošní projektový den ke Dni Země opravdu vyvedl. Žáci ocenili možnost spolupráce a komunikace s dětmi z jiných tříd, možnost učení se venku nebo v přírodě formou výuky, která přináší zábavu i poučení. Učitelé si pochvalovali zájem, pečlivost i aktivitu všech zúčastněných.

 

Mgr. Štěpánka Hronová

koordinátor EVVO

 

 


 

cheap nfl jerseys wholesale cheap nba jerseys cheap air max 90 sale nike free 2.0 nike air max 2014 cheap nfl jerseys discount nfl jerseys cheap mlb jerseys online wholesale nba jerseys cheap nba jerseys air max 2014 online shop cheap air max sale 2014 nhl jerseys sale cheap nba jersesy wholesale nba jerseys custom nfl jerseys cheap football jerseys cheap baseball jerseys sale cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys sale womens nike free nike free 5.0 womens shoes cheap nfl jerseys sale cheap nba jerseys wholesale discount nfl jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap mlb jerseys nfl jerseys wholesale cheap air max sale cheap nfl jerseys cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys authentic nfl jerseys cheap cheap nfl jerseys wholesale authentic cheap nfl jerseys buy nfl jerseys online 2014 cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys sale nfl football jerseys blog 2014 cheap nfl jerseys blog cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys buy cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys moncler jackets outlet buy moncler jackets online moncler outlet uk moncler men down jackets Moncler Ski Jackets Women Factory Price discount moncler jackets moncler women jackets buy cheap nfl jerseys nfl jerseys wholesale 2014 moncler jackets discount moncler jackets nfl jerseys store cheap nfl football jerseys wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys moncler jackets for man cheap moncler jackets sale chanel outlet online authentic chanel handbags moncler online store moncler kids jacket moncler outlet store moncler outlet usa authentic nfl jerseys cheap cheap nba jerseys cheap nhl jerseys air max 2014 sale chanel outlet store 2014 chanel bags outlet 2014 moncler jackets discount nfl jerseys cheap nba jerseys